منو

معاشرت کنید

فیلم Thor: Ragnarok آغازی بر سه گانه داستانی شخصیت هالک خواهد بود

Iraj Amini اکتبر 14, 2017 25 بدون دیدگاه

image

به تازگی مشخص شده که فیلم Thor: Ragnarok آغازی بر سه گانه داستانی شخصیت هالک خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اخیرا مارک روفالو در مصاحبه ای که داشته گفته که فیلم Thor: Ragnarok آغاز فاز بعدی تکامل شخصیت هالک خواهد بود. اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۰۸ بود که فیلم The Incredible Hulk (ﻫﺎﻟﮏ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) به شکل گیری دنیای سینمایی مارول کمکی بزرگ کرد، اما اوضاع طبق انتظار پیش نرفت و هرگز ادامه ای برای این فیلم ساخته نشد. اما در عوض بروس بنر در دو فیلم دیگر از دنیای سینمایی مارول ظاهر شد. مثلا نخستین بار در فیلم The Avengers بود که مارک روفالو با شخصیت هالک نمایان شد، بعد از آن تبدیل شد به یکی از ستارگان پرطرفدار MCU، حضور او در Avengers: Age of Ultron (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﻋﺼﺮ ﺍﻭﻟﺘﺮﺍﻥ) هم تحسین برانگیز بود، و البته آخرین حضورش در دنیای سینمایی مارول. حال قرار است بعد از یک غیبت دو ساله او را در قسمت سوم Thor مشاهده کنیم که گفته شده به خالقین مجموعه کمک می کند تا فاز جدید تکامل شخصیت هالک را آغاز کنند. مارک روفالو در مصاحبه ای که اخیرا داشته گفته:

در واقع یک روز کوین فایگی من را قبل از ساخت این فیلم کنار کشید و گفت که اگر ما قصد داشتیم یک فیلم مستقل از هالک بسازیم یا اگر شما می‌خواستید یک فیلم بسازید، چگونه می‌شد؟ و من گفتم که فکر می‌کنم این موارد باید در فیلم باشد و او در جواب گفت که من این ایده‌ها را دوست دارم. پس از آن، او گفت که چرا این کار را در سه فیلم بعدی انجام ‌نمی‌دهیم؟ کوین در ادامه گفت که با فیلم Thor 3 شروع می‌‌کنیم و سپس در فیلم Avengers 3 و 4 این خط داستانی را ادامه می‌دهیم. من به او گفتم که عالی به نظر می‌رسد و بنابراین ما این آرک داستانی جدید را آغاز کردیم.

فیلم  Thor: Ragnarok برای اکران در تاریخ 3 نوامبر امسال (12 آبان) برنامه‌ریزی شده است. فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ 4 می 2018 (14 اردیبهشت 1397) اکران خواهد شد و در ادامه آن فیلم Avengers 4 در تاریخ 3 می 2019 (13 اردیبهشت 1398) اکران می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iranvideos